FC Ballkani me njoftim të rëndësishëm për tifozët, për ndeshjen ndaj Llapit

FC Ballkani me njoftim të rëndësishëm për tifozët, për ndeshjen ndaj Llapit

Skuadra nga Suhareka, FC Ballkani të shtunën do ta zhvillojë ndeshjen e tretë me radhë në kuadër të Superligës së Kosovës, ndaj FC Llapit.

Prandaj FC Ballkani përmes një postimi në facebook ka bërë një njoftim të rëndësishmëm për tifozët e klubit.

Klubi FC Ballkani për ndeshjen kundër KF Llapi që zhvillohet në Podujevë, me datën 31.08.2019, në ora 16:00, ka vendosur që në dispozicionin tuaj të sigurojë transport.

Andaj, Ballkani ka ftuar të interesuarit për udhëtim të organizuar që të vijnë të shtunën në stadiumin e Suharekës nga ku dhe bëhet nisja për Podujevë.

Plani i udhëtimit:
1. Nisja bëhet në ora 14:00;
2. Nuk do të lejohen fëmijë pa përkujdesje të prindërve;
3. Pagesa e biletave bëhet privatisht.

“Ju lutëm na shkruani ne inbox ose ne coment duke konfirmuar ardhjen, me qëllim që te organizohemi sa me mirë për numrin e shikueseve potencial”, ka njoftuar në facebook, FC Ballkani.

RAPORTO