Zekiqi i Golden Eagle Yllit në garë për lojtarin e muajit shkurt

Zekiqi i Golden Eagle Yllit në garë për lojtarin e muajit shkurt
Çlirim Gashi

02.03.2020 / Sport

Në muajin shkurt janë zhvilluar vetëm tri xhiro të Superligës, për shkak të Final 8 dhe ndeshjeve të Kosovës A.

Kështu në garë për lojtarin e muajit shkurt janë Samir Zekiqi, i cili ishte shpallur MVP i javës së 24-të, Dardan Berisha, i cili ishte shpallur MVP i javës së 25-të dhe Nigel Johnson, MVP i javës së 26-të apo asaj të fundit.

Lojtari që merr më shumë vota, fiton çmimin e lojtarit të muajit shkurt. Votimi përfundon të mërkurën në ora 12:00.

LEXO EDHE:  Federata e Basketbollit kërkon që të lirohen qendrat e vaksinimit

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit

1

8 orë më parë / Sport

FBK: Më 1 gusht fillon afati kalimtar