Kjo është oferta marramendëse e Real Madridit për Mbappen

03.02.2020

Ditët e fundit janë rritur shumë zërat për një largim të Kylian Mbappe nga Paris Saint-Germain. Kjo vjen pas mosmarrëveshjeve të Mbappes me trajnerin e tij Thomas Tuchel. Nga kjo situatë dëshiron të përfitoj Real Madridi që është duke përgatitur një ofertë në vlerë prej 300 milionë eurosh. Dhe për t’i nxitur akoma më shumë […]

Kjo është oferta marramendëse e Real Madridit për Mbappen Foto: Kylian Mbappe - PSG

Ditët e fundit janë rritur shumë zërat për një largim të Kylian Mbappe nga Paris Saint-Germain.

Kjo vjen pas mosmarrëveshjeve të Mbappes me trajnerin e tij Thomas Tuchel.

Nga kjo situatë dëshiron të përfitoj Real Madridi që është duke përgatitur një ofertë në vlerë prej 300 milionë eurosh.

Dhe për t’i nxitur akoma më shumë spekulimet është fakti se Mbappe e ka pëlqyer në Instagram një publikim nga Karim Benzema, i cili e festonte fitoren e Realit ndaj Atletico Madridit.