KB Golden Eagle Ylli përforcohet me basketbollistin Elyjah Clark

Skuadra e Superligës së Kosovës në basketboll, Golden Eagle Ylli është përforcuar me një basketbollist.

Elyjah Clark është basketbollisti që është transferuar të skuadra nga Suhareka.

Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e Golden Eagle Yllit në rrjetin social “Facebook”.

Clark vjen nga skuadra turke Ankara Anadolu dhe ka të zhvilluara 15 ndeshje.

RAPORTO