Golden Eagle Ylli shkëput bashkëpunimin me amerikanin Randolph

Basketbollisti me origjinë amerikane, Brandon Randolph nuk do të jetë pjesë e kampionit të Superligës dhe Ligës Unike, Golden Eagle Yllit.

I ri / Sport

Golden Eagle Ylli shkëput bashkëpunimin me amerikanin Randolph
Foto: Ilustrim

Me marrëveshje të dyanshme dhe me kërkesë të vet lojtarit, Golden Eagle Ylli ka njoftuar që ka shkëputur marrëveshjen me Brandon Randolph.

Golden Eagle Ylli ka falënderuar Randolph per kontributin e tij dhe i uron shumë suksese në të ardhmen.


Njoftimi i plotë:

Faleminderit Brandon

Me marrëveshje të dyanshme dhe me kërkesë të vet lojtarit ju njoftojmë që kemi shkëputur marrëveshjen me Brandon Randolph.

Golden Eagle Ylli e falënderon Randolph për kontributin e tij dhe i uron shumë suksese në të ardhmen.

Thank you Brandon.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *