Barcelona shënjestron Lewandowskin, Kounde dhe Bernardo

Barça ‘shënjestron het-trick Lewandowski, Kounde dhe Bernardo’.

Barcelona shënjestron Lewandowskin, Kounde dhe Bernardo

Gjigantët e Ligës thuhet se po planifikojnë një verë ambicioze

Barcelona po planifikon një hat-trick të nënshkrimeve të yjeve në javën përpara hapjes zyrtare të dritares së transferimeve në Spanjë, raporton Mundo Deportivo.


Ndërsa dyshimet vazhdojnë rreth financave të klubit, Xavi thuhet se synon sulmuesin e Bayern Munichut, Robert Lewandowski, mbrojtësin e Sevillas, Jules Kounde dhe mesfushorin e Manchester Cityt, Bernardo Silva.

Lëvizja për Lewandowski është reklamuar për një kohë, megjithatë Kounde ka qenë më ngushtë i lidhur me Chelsean ndërsa Man City nuk ka gjasa të shesë Bernardon për asgjë më pak se një çmim të madh.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë