Barcelona dhe Atletico Madrid mbyllin bisedimet për shkëmbimin Griezmann – Niguez

Barcelona dhe Atletico Madrid mbyllin bisedimet për shkëmbimin Griezmann – Niguez
Taulant Krasniqi

19.07.2021 / Sport

U përfol shumë dhe klubet ishin ne negociata të avancuara, por nga Spanja vjen lajmi se shkëmbimi mes Saul Niguez dhe Antoine Griezmann ka dështuar dhe operacioni është mbyllur pa sukses.

Katalanasja ARA bën me dije se është Barcelona ajo që është tërhequr nga bisedimet. Shkaku ka qenë se Atletico Madrid nuk pranoi të paguante diferencën mes lojtarëve me para në dorë, si dhe kërkoi që Barcelona të paguante një pjesë të pagës se Griezmann.

Duke parë këtë situatë, Barcelona ka dalë menjëherë nga tratativat dhe do duhet të shohë mundësi të tjera në treg. Nga ana tjetër edhe vetë Saul është më i prirur drejt një aventure në Premier Legaue.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit

1

7 orë më parë / Sport

FBK: Më 1 gusht fillon afati kalimtar