Barcelona dhe Atletico Madrid mbyllin bisedimet për shkëmbimin Griezmann – Niguez

Barcelona dhe Atletico Madrid mbyllin bisedimet për shkëmbimin Griezmann – Niguez

U përfol shumë dhe klubet ishin ne negociata të avancuara, por nga Spanja vjen lajmi se shkëmbimi mes Saul Niguez dhe Antoine Griezmann ka dështuar dhe operacioni është mbyllur pa sukses.

Katalanasja ARA bën me dije se është Barcelona ajo që është tërhequr nga bisedimet. Shkaku ka qenë se Atletico Madrid nuk pranoi të paguante diferencën mes lojtarëve me para në dorë, si dhe kërkoi që Barcelona të paguante një pjesë të pagës se Griezmann.

Duke parë këtë situatë, Barcelona ka dalë menjëherë nga tratativat dhe do duhet të shohë mundësi të tjera në treg. Nga ana tjetër edhe vetë Saul është më i prirur drejt një aventure në Premier Legaue.


KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë