[VIDEO] Hajnat tentojnë të vjedhin shtëpinë e mërgimtarit nga Mushtishti

Në një video të publikuar në profilin e tij në Facebook një mërgimtar nga fshati Mushtisht i Suharekës shihet se si dy persona të maskuar kishin tentuar të hyjnë në shtëpinë e tij.

Në videon e datës 2 prill 2019 rreth orës 19:20 përmes kamerave të sigurisë të vendosura në shtëpinë e tij, mërgimtari nga Gjermania ka siguruar pamjet e dy personave të cilët kishin hyrë në oborrin e tij dhe po tentonin të hynin në shtëpinë e tij.

Sipas postimit të mërgimtarit ata nuk kanë arritur që të hynë në shtëpi.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.