09.09.2019, 12:10

Vetaksident në Suharekë, lëndohet motoçiklisti

Një vetëaksident trafiku ka ndodhur dje pasdite në fshatin Shirokë të Suharekës.

Sipas policisë, i dyshuari duke drejtuar motoçikletën pa targa humb kontrollin dhe del jashtë rrugës.

“Si pasojë shkaktohen dëme materiale në motoçikletë dhe lëndime ka pësuar pasagjeri mashkull K/Shqiptar. I lënduari ka marrë tretman mjekësor dhe pas tretmanit lirohet për në shtëpi”, bën të ditur policia.

Rasti është duke u proceduar në mënyrë të rregullt.

LEXO EDHE:  [VIDEO] Për herë të parë në Suharekë themelohet Komiteti Lokal për Siguri Publike
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.