Policia e Kosovës arreston 13 persona të dyshuar për 24 orë

Gjatë ditës së hënë në Kosovë janë arrestuar 13 persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orëshin e fundit kanë arrestuar 13 persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

Policia e Kosovës përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se 2 persona janë dërguar në vuajtje të dënimit dhe 7 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Persona të arrestuar13
Persona në mbajtje7
Persona në ndalim policor 0
Persona në vuajtje të dënimit2
Të dhëna nga Policia e Kosovës
RAPORTO