Kujdes! Shpejtësia vret! Gjatë muajit që lamë pas 13 persona humbën jetën në aksidente trafiku

Kujdes! Shpejtësia vret! Gjatë muajit që lamë pas 13 persona humbën jetën në aksidente trafiku
Çlirim Gashi

14.06.2021 / Kronika

Policia e Kosovës vazhdimisht është duke apeluar tek qytetarët për respektim të rregullave në trafik.

Gjatë muajve të fundit në Kosovë kemi rritje të numrit të aksidenteve të trafikut, ku fatkeqësisht disa prej tyre po përfundojnë edhe me fatalitet.

Përmes një apeli nga Policia bën thirrje tek qytetarët për kujdes dhe respektim të rregullave në trafik pasi që shpejtësia vret.

Vetëm gjatë muajit maj në Republikën e Kosovës kanë humbur jetën 13 persona në aksidente të trafikut.

“Kujdes, familja të pret në shtëpi!”, thuhet në apelin e Policisë së Kosovës.

LEXO EDHE:  Vdekje e dyshimtë në Prizren, gjendet pa shenja jete një femër në banesën e saj

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit