I gjendet marihuanë në veturë, arrestohet qytetari nga Suhareka

Të premtën në Komunën e Suharekës është arrestuar një i dyshuar për posedim të narkotikëve.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se është arrestuar një person i dyshuar pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tij janë gjetur dhe konfiskuar 8.16 gram substance e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.  

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.