Gjashtë persona të lënduar nga një aksident në Greikoc

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave, që ka ndodhur në fshatin Greikoc të Suharekës.

Sipas njoftimit të policisë, rasti ka ndodhur të shtunën, ndërkaq të lënduarit kanë marrë trajtim mjekësor e më pas janë liruar nga qendra shëndetësore në Suharekë.

Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.