[FOTO] Aksident në hyrje të Suharekës, automjeti merr flakë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në orët e mëngjesit rreth orës 02:30 në hyrje të Suharekës.

Në aksidentin në fjalë është përfshirë një veturë, ku ajo ka dal nga rruga dhe është rrokullisur, si dhe ka marrur flakë.

Gjatë këtij aksidenti 2 persona janë lënduar ku njëri prej tyre në gjendje të rëndë. Të lënduarit janë dërguar në spital për tretman mjekësor.

Gjat rrokullisjes së makinës makina kishte marrur flakë menjëherë, për fat të mirë personat kanë shpëtuar ndërsa makina është kapluar nga flaka.

Zjarrfikësit dhe Policia kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes, ku zjarrfikësit kanë arritur që të fikin zjarrin dhe të shpëtojnë pasagjerët.


© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.