Brenda 24 ore: 1 aksident me fatalitet dhe 19 të tjera me persona të lënduar

Brenda 24 ore: 1 aksident me fatalitet dhe 19 të tjera me persona të lënduar
Eurolinda Zenelaj

02.10.2020 / Kronika

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 39 aksidente trafiku.

Sipas raportit të policisë gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 38 aksidente trafiku, ku fatkeqësisht një nga to ka përfunduar me fatalitet, njofton SuharekaOnline.

Ndërsa bëhet e ditur se nga 38 aksidente të tjera 19 prej tyre kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 19 të tjera me dëme materiale.

LEXO EDHE:  “Siguria në komunikacion”, vetëm në rajonin e Prizrenit shqiptohen 265 gjoba

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit