Arrestohen 20 persona nga Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëshit të fundit kanë hasur në persona ku dyshohen për vepra të ndryshme penale.

Sipas raportit të policisë thuhet se janë arrestuar 20 persona, njofton SuharekaOnline.

Nga 20 persona të arrestuar një nga ta është në vuajtje të dënimit, një është në ndalim policor dhe 8 të tjerë janë në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.