38 aksidente trafiku brenda 24 orëve të fundit në Kosovë

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se kanë ndodhur 38 aksidente trafiku.

Sipas policisë nga 16 aksidente kanë përfunduar me persona të lënduar, ndërsa 22 të tjera me dëme materiale.

Krahasuar një ditë më parë numri i aksidenteve është më i vogël dhe fatmirësisht gjatë 24 orëve të fundit asnjë aksident nuk ka përfunduar me fatalitet.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.