Gelancë, punëtori rrëzohet nga shtëpia ku po punonte, thyen dy këmbët

Një punëtor është rrëzuar nga një shtëpi në të cilën ishte duke punuar në fshatin Gelancë të Suharekës, dje, rreth orëve të mbrëmjes.

Gelancë, punëtori rrëzohet nga shtëpia ku po punonte, thyen dy këmbët

Nje person në fshatin Gelancë të Suharekës, aksidentalisht është rrëzuar nga shtëpia ku ka qenë duke punuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Rastin për SuharekaOnline e ka konfirmuar komandanti i stacionit policor në Suharekë, kapiten Afrim Sylaj.


Sylaj ka bërë të ditur se i njëjti ka pranuar ndihmën mjekësore në QKMF-Suharekë dhe pas marrjes së ndihmës së parë në QKMF, i njëjti me udhëzim të mjekut kujdestar është dërguar për në Spitalin Rajonal të Prizrenit për tretman të më tejshëm.

Njësitë policore iu kanë përgjigjur rastit po ashtu është informuar prokurori kujdestar edhe inspektori i punës.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë