Parashikimi i motit për nesër

Mbi vendin tonë nesër (e diel) do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

27.11.2021 / Lajme

Parashikimi i motit për nesër
Foto: Ilustrim

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës në pjesën veriperëndimore të Dukagjinit parashihen riga lokale shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius.


Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi 1-6 m/s.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *