Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se nesër pritet të mbajë mot kryesisht i vranët dhe parashihen intervale të shkurta me diell.

I ri / Lajme

Parashikimi i motit për nesër
Foto: Ilustrim

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-12 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe juglindjes.


Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *