Kurti uron Vitin e Ri krah vajzës dhe gruas

Kryeministri i ardhshëm i Kosovës, Albin Kurti ka uruar qytetarët e Republikës së Kosovës për festat e fund vitit.

Ai në një fotografi së bashku me gruan, Ritën dhe vajzën Lean i ka uruar të gjithëve Vitin e Ri.

“Të gjithëve, kudo e me këdo që jeni, gëzuar Viti i Ri 2020 nga Rita, Lea dhe unë!”, ka shkruar Kurti.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.