Moti sot në Suharekë

Moti sot në Suharekë

Sot në Suharekë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Në Suharekë temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-16 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë celsius.

Shtypja atmosferik do të shënoj ngritje graduale.

Indeksi UV mbetet i lartë.

RAPORTO