Chelsea me ofertë të re për Willian

Trajneri Frank Lampard dëshiron që ta mbajë sulmuesin brazilian, Willian Borges da Silva.

Sipas Goal, menaxheri anglez dëshiron t’ia ofrojë futbollistit 31 vjeçar një kontratë të re, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Willian konsiderohet si një ndër futbollistët me më së shumti eksperiencë në klub dhe Lampard beson se ai ka ende shumë për të ofruar.