4 të lënduar në aksident trafiku në Samadraxhë

  • 01.01.2019
4 të lënduar në aksident trafiku në Samadraxhë

Katër persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti trafiku i cili ka ndodhur mbrëmë në fshatin Samadraxhë të Suharekës.

Vesel Gashi, zëdhënës i Policisë në Rajonin e Prizrenit ka thënë se në aksident janë përfshirë dy vetura me targa vendore.


“Në aksident janë përfshirë dy vetura. Katër persona kanë pësuar lëndime trupore, tre prej tyre kanë kërkuar tretman mjekësor dhe janë duke u trajtuar në Spitalin Rajonal në Prizren”, tha Gashi.

Ai tutje shtoi se sipas hetimeve të para deri te aksidenti ka ardhur si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes dhe mosrespektimit të rregullave të trafikut.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë