Bizneset Vende Pune Ofertat

Vdiq ish Presidenti i SHBA

Vdiq ish Presidenti i SHBA

01.12.2018 Lajme

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Ish Presidenti amerikan vdiq të premten në mbrëmje, njoftoi zëdhënësi i familjes së tij, George H.W. Bush ishte presidenti i 41 i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në mes viteve 1989 dhe 1993.

Ne jemi të pikëlluar pas njoftimit se ai kishte vdekur pas 94 vitesh, i dashuri ynë vdiç njoftuan më të dashurit e George H.W. Bush – Jeb, Neil, Marvin dhe George Bush JR.

George H.W. Bush kishte një infeksion gjaku i cili në muajin prill, ai u pranua në një njësi të kujdesit intensiv në spital, kjo ndodhi një javë pas vdekjes së gruas së tij 73 vjeçare, Barbara.

“Ai ishte njeri me një karakter të lartë dhe babai më i mirë që mund ta ketë një fëmijë”. tha djali i tij George W Bush.

BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë