Bizneset Vende Pune Ofertat

Pushimet dimërore, shtrenjtohen biletat!

Pushimet dimërore, shtrenjtohen biletat!

25.11.2018 Lajme

Nga Zurich për në Prishtinë, dhe kthim, me Swiss, vajtje-ardhje për një person, bilata në total arrin 728 CHF  për ardhje në 23 dhjeteor (373 CHF) dhe kthim në 6 janar (385 CHF), ndërsa me EasyJet që njihet kompani me çmime më të lira, çmimet sillen pothuajse njëjtë.

Për krahasim, nëse zgjedh të udhëtosh nga Prishtina për në Gjenevë të Zvicrës me datën 22 dhjetor me kompaninë EasyJet atëherë bileta kushton 61 EUR. Me afrimin e festave të fundvitit  çmime e biletave të udhëtimit vazhdojnë të rriten.

Një familje mesatare me 4 persona, që vjen nga Zvicra do të duhet të shpenzojë vetëm për bileta të paktën 3800 CHF, shumë që është e konsiderueshme, teksa mërgimtarët gjithnjë ankohen se kudo në Europë ata mund të fluturojnë me bileta të lira, 50-60 euro një drejtim ose vajtje-ardhje, përmes operatorëve low cost.

Çmime të larta kanë edhe biletat nga Gjermania për në Kosovë. Psh, Nëse me datën 23 dhjetor një familje katër anëtarëshe zgjedh të udhëtojë nga Sttutgart për në Prishtinë vetëm për adhje do duhej të pagujë 4×230= 920 EUR ndërsa për tu kthyer me datën 6 Janar 1440 EUR që në total vajtje ardhje kushton 2360 EUR./ SuharekaOnline/

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë