Moti për ditën e sotme në Suharekë

Moti për ditën e sotme në Suharekë
F K

26.08.2019 / Lajme

Gjatë ditës së sotme do të ketë mot pjesërisht vranët, priten edhe zhvillime të shtrëngatave me shi.

Temperatura maksimale pritet të jetë 31 gradë Celsius, kurse ajo minimalja pritet të jetë 16 gradë Celsius.

Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja 2-11m/s.Shtypja atmosferike mbetet pak e lartë mbi vlera normale.

RAPORTO