Haradinaj nesër viziton Suharekën

25.12.2018

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj pritet që nesër të vizitojë Komunën e Suharekës. Vizita e kryeministrit do të bëhet nga ora 15:00 ku do të bëjë vizita në disa lokacione të ndryshme me ç’rast: – Do të bëhet përurimi i një rruge në qytet;– Vizita tek Tregu Ditor (I gjelbërt) në qender të qytetit ;– Vizita […]

Haradinaj nesër viziton Suharekën Foto: Ilustrim

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj pritet që nesër të vizitojë Komunën e Suharekës.

Vizita e kryeministrit do të bëhet nga ora 15:00 ku do të bëjë vizita në disa lokacione të ndryshme me ç’rast: 
– Do të bëhet përurimi i një rruge në qytet;
– Vizita tek Tregu Ditor (I gjelbërt) në qender të qytetit ;
– Vizita tek Përroi i Dybiqakut…

Poashtu Kryeministri Haradinaj do ti takoj mërgimtarët dhe qytetarët e komunës sonë, në një koktej për festat e fundvitit nga ora 16:00 tek Restaurant “Voci” në Shirokë.