Majk i thotë të dua …

  • 31.03.2018
  • Comments Off on Majk i thotë të dua …

Janë fotografuar shpeshherë bashkë, por Majk dhe Melita deri më sot nuk kishin pranuar ta konfirmojnë lidhjen duke e shijuar në privatësi.

Majk i thotë të dua …

Së fundmi publikimi i disa fotove të tyre së bashku, bëri që të komentoheshin edhe më shumë. Majk siç duket ka menduar se kjo është koha e përshtatshme për ta konfirmuar më në fund lidhjen e re.

Sipas “faxweb.al” teksa jepte koncert në një klub, reperi ka thirrur në skenë të dashurën Melita Nushin dhe i ka dhuruar një buqetë me lule.


E një gjë të tillë, reperi e ka konfirmuar edhe për Prive, duke thënë se është e vërtetë që i është shprehur publikisht.

“Faleminderit që ekziston zemra imë, të dua shumë”, i ka thënë Majku të dashurës para publikut.

KOMENTE0
N'minuta
Zëri i Qytetarëve
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë