Zyba në Buzhalë e Vraniq: Takimet me qytetarë po e dëshmojnë përkrahjen e plotë të VV’së

Kandidati për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, dega në Suharekë, Salih Zyba i cili mbanë numrin 110 në listën e kësaj partie, ka takuar banorët e fshatrave Buzhalë e Vraniq.

Zyba i shoqëruar nga kandidatët për deputetë, Albana Gashi e Xhelal Sveçla gjatë ditës së dielë janë takuar me banorët e fshatrave Buzhalë e Vraniq, raporton SuharekaOnline.

Nga LVV’ja thonë se takimet po vazhdojnë çdo ditë, në fshatra e në qytete, në lagje e në shtëpi, duke dëshmuar vazhdimisht përkrahjen e plotë ndaj Lëvizjes dhe fitoren e padiskutueshme më 14 shkurt.

Shkrimi i plotë:

Në Buzhalë e Vraniq, qytetarët pritën kandidatët për deputetë Albana Gashi, Xhelal Sveçla, e Salih Zyba.

Takimet po vazhdojnë çdo ditë, në fshatra e në qytete, në lagje e në shtëpi, duke dëshmuar vazhdimisht përkrahjen e plotë ndaj Lëvizjes dhe fitoren e padiskutueshme më 14 shkurt.

RAPORTO