Osmani për sloganin “Krejt dhe Drejt”: Krejt, sepse sa herë që jemi bërë bashkë, kemi dalë fitues

Osmani për sloganin “Krejt dhe Drejt”: Krejt, sepse sa herë që jemi bërë bashkë, kemi dalë fitues
Çlirim Gashi

20.01.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Vjosa Osmani ka shpërndarë sloganin me të cilin po garon ajo dhe Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit, “Krejt dhe Drejt”.

Osmani shkruan: Krejt, sepse fryma mobilizuese është me shumicën, sepse ata e bëjnë dallimin.

“Drejt, sepse i drejti gjithmonë del fitues”, shkruan ajo.

Postimi i saj i plotë:

KREJT DHE DREJT

Krejt, sepse fryma mobilizuese është me shumicën, sepse ata e bëjnë dallimin!
Krejt, sepse vetëm shumica mund t’i bëjë ndryshimet
Krejt, sepse sa herë që jemi bërë bashkë, kemi dalë fitues

Drejt, sepse vetëm në këtë mënyrë e krijojmë diferencën
Drejt, sepse vetëm me drejtësi garantohet përfaqësimi i barabartë qytetar
Drejt, sepse i drejti gjithmonë del fitues

LEXO EDHE:  Zgjedhjet lokale, LVV ende në shqyrtim të kandidaturave për kryetar komunash

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Leshan fiton Lëvizja Vetëvendosje me 279 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Greikoc fiton Lëvizja Vetëvendosje me 519 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Bukosh fiton Lëvizja Vetëvendosje me 230 vota