Në Greikoc fiton Lëvizja Vetëvendosje me 519 vota

Në Greikoc fiton Lëvizja Vetëvendosje me 519 vota
Eurolinda Zenelaj

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Ka përfunduar një pjesë e madhe e numërimit të votave edhe në Komunën e Suharekës.

Sipas rezultateve preliminare në fshatin Greikoc të Suharekës, Lëvizja Vetëvendosje prin me 519 vota duke e lënë pas PDK me 243 vota, raporton SuharekaOnline.

Poashtu në Greikoc më poshtë se LVV është edhe AAK me 240 vota, LDK me 161 vota dhe NISMA 50 vota.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Leshan fiton Lëvizja Vetëvendosje me 279 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Bukosh fiton Lëvizja Vetëvendosje me 230 vota