Në Gjinoc fiton bindshëm Lëvizja Vetëvendosje, merr 338 vota

Në Gjinoc fiton bindshëm Lëvizja Vetëvendosje, merr 338 vota
Eurolinda Zenelaj

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Ka përfunduar një pjesë e madhe e numërimit të votave edhe në Komunën e Suharekës.

Sipas rezultateve preliminare në fshatin Gjinoc të Suharekës, Lëvizja Vetëvendosje fiton bindshëm me 338 vota duke lënë pas LDK me 218, AAK me 181 vota, PDK me 162 vota dhe NISMA me 26 vota,raporton SuharekaOnline.

Rikujtojmë se Lëvizja Vetëvendosje në Komunën e Suharekës është duke prirë me 37.54%.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Leshan fiton Lëvizja Vetëvendosje me 279 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Greikoc fiton Lëvizja Vetëvendosje me 519 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Bukosh fiton Lëvizja Vetëvendosje me 230 vota