Abdullahu: PDK-ja do ta rimëkëmb çdo gjë që është nëpërkëmbur

Anëtari i PDK-së, Faton Abdullahu, tha se partia e tij do të rimëkëmb vendin.

“Ai guxim e ai përkushtim, ajo forcë e ajo dashni që i ka shty dikur ata të mos pranojnë të nëpërkëmbet ky vend dhe ky komb, e njëjta frymë na shtynë neve sot ta rimëkëmbim çdo gjë që sot është nëpërkëmbur në këtë vend “, ka shkruar ai në Facebook.

“Me PDK-në – Me zemër për UÇK-në”, tha Abdullahu.

RAPORTO