Zekolli në Javor e Luzhnicë: Së bashku do ta jetësojmë programin tonë politik

Kandidati për kryetar të Suharekës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Murtez Zekolli ka vazhduar me aktivitetet në kuadër të fushatës zgjedhore për zgjedhjet lokale të 17 tetorit.

13.10.2021 / Zgjedhjet

Zekolli në Javor e Luzhnicë: Së bashku do ta jetësojmë programin tonë politik
Foto: Ilustrim

Në kuadër të fushatës, Zekolli po takon biznese të shumta që operojnë në Komunën e Suharekës si dhe qytetarë të shumtë, kështu duke i dëgjuar kërkesat dhe nevojat e tyre.

Krahas këtyre aktiviteteve, Murtez Zekolli dhe gjatë ditës së sotme kanë vizituar banorët e fshatit Javor dhe Luzhnicë.


Zekolli së bashku me kandidatin për Asmable Komunale, Burim Gashi, takuan struktura dhe banorë na këto fshatra.

Së bashku do ta jetësojmë programin tonë politik dhe projektet për këto fshatra.

KOMENTE0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *