Zjarr në Shirokë, komandanti i Policisë thotë se ka dëme të konsiderueshme

17.03.2020 / Suhareka

Zjarr në Shirokë, komandanti i Policisë thotë se ka dëme të konsiderueshme
Foto: Ilustrim

Sot rreth orës 15:40 në fshatin Shirokë te një objekt biznesi privat është raportuar se është përfshirë nga zjarri.

Rastin për SuharekaOnline e ka konfirmuar komandanti i stacionit të Policisë së Kosovës në Suharekës, Afrim Sylaj.

“Po është raportuar për një zjarr te një objekt biznesi privat në Shirokë dhe policia ka dalë në vendin e ngjarjes ku në bazë të gjendjes në terren shihet se dëmi është i konsiderueshëm. Është djegur një vinç dhe material ndërtimor izolues(stiropor)” ka thënë Sylaj.


Ndërsa sa i përket shkakut të zjarrit Sylaj është shprehur se ende mbetet në fazën e hetimeve dhe se në ditët në vijim do të bëhet e ditur.

Deri kur duhet të duroni dhimbjet e shpinës dhe qafës? Këto janë simptomat, shkaqet dhe trajtimi

Në të shumtën e rasteve dhimbjet e shpinës dhe qafës, mund të parandalohen dhe të mbahen nën kontroll nëse trupi...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *