Bizneset Vende Pune Ofertat

Zjarr i madh në afërsi të një pompe derivatesh në Suharekë, digjen disa vetura në një autoservis

Zjarr i madh në afërsi të një pompe derivatesh në Suharekë, digjen disa vetura në një autoservis

23.09.2023 Suharekë

Një zjarr i madh ka përfshirë një autoservis në Duhël të Suharekës, ku si pasojë janë djegur disa vetura.

Togeri i Policisë së Kosovës në Prizren, Shaqir Bytyqi, i tha Sinjalit se dëmi material është i madh, teksa në vendngjarje kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit, të cilët po tentojnë ta shuajnë zjarrin i cili ndodhet krejt pranë një pompe derivatesh.

“Nga një qytetar , rreth orës 14:45 është njoftuar se nje zjarri I madhe është ndezë në Duhel të Suharekës, në këtë rast zjarri ka përfshi një autoservis ku janë djegur disa vetura dhe demi material është i madh.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dal në vendngjarje.

Zjarrfikësit po mundohen ta shuajn zjarrin dhe ta largojn nga një pikë karburanri që gjendet shumë afër zjarrit.

Në atë lokacion kanë shkuar në asisitim edhe zjarrfikës nga Mamusha dhe Prizreni”, tha Bytyqi.

Sipas tij, nuk ka persona të lënduar, por dy qytetarë dhe një zjarrfikës kanë marrë ndihmë mjekësore shkaku i tymit të madh.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Theranda Basket OJQ Sport Rr Brigada 123,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë