[VIDEO] Aksident në hyrje të autostradës në Suharekë

[VIDEO] Aksident në hyrje të autostradës në Suharekë
Fjolla Hoxha

14.07.2021 / Suhareka

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Suharekë.

Aksidenti ka ndodhur te rrethi në Suharekë te hyrja e autostradës “Ibrahim Rugova” në rrugën që lidh qytetin me fshatin Reshtan.

Në aksident janë përfshirë një automjet dhe një kombi, raportohet se ka të lënduar, ku është parë edhe automjeti i ambulancës.

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 17:30.

LEXO EDHE:  Rritet numri i rasteve aktive me COVID-19 në Suharekë, shkon numri në 4 të tilla

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit