Vetaksidentohet një motoçiklist në Leshan, dërgohet në QKUK

Vetaksidentohet një motoçiklist në Leshan, dërgohet në QKUK
Eurolinda Zenelaj

12.04.2021 / Suhareka

Të dielën në fshatin Leshan të Suharekës ka ndodhur një vetaksident.

Dje në fshatin Leshan rreth orës 17:05 nga pakujdesia është vetaksidentuar një motoçiklist, raporton SuharekaOnline.

Gjithashtu, është bërë e ditur se motoçiklisti ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

RAPORTO