Vetaksident në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc, një i vdekur dhe dy të lënduar

02.01.2022 / Suhareka

Vetaksident në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc, një i vdekur dhe dy të lënduar
Foto: Ilustrim

Një vetaksident ka ndodhur sot rreth orës 16:30 në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc.

Sipas raportimeve nga vendi ngjarjes një person ka ndërruar jetë dhe dy të tjerë janë lënduar. Nga informacionet e siguruara bëhet e ditur se viktima është 14 vjeçar dhe nga fshati Greikoc i Komunës së Suharekës.


Në vendin e ngjarjes tashmë janë zjarrfikësit dhe njësitet e intervenimit të shpejtë.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *