Vetaksident në hyrje të fshatit Sopijë, fatmirësisht pa pasoja në njerëz

Rreth orës 16:40 njësia e zjarrfikësve në Suharekës është informuar për një vetaksident në fshatin Sopijë të Komunës së Suharekës.

Sipas ekipës që ka dal në vendin e ngjarjes një veturë me targa vendore ishte rrokullisur dhe fatmirësisht vetëm një person ka marr lëndime të lehta trupore.

Gjithashtu nga ekipa e zjarrfikësve bëhet e ditur se me të arritur në vendin e ngjarjes kanë siguruar hapësirën në perimetrin e duhur duke kërkuar për ndonjë person të përfshirë në aksident por fatmirësisht nuk ka pasur.

LEXO EDHE:  Arrestohet një femër në Suharekë, i shkoj në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.