Vetaksident në Bllacë, lëndohet një person

Vetaksident në Bllacë, lëndohet një person
Eurolinda Zenelaj

23.11.2020 / Suhareka

Të dielën në fshatin Bllacë të Suharekës ka ndodhur një vetaksident.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se dje (e dielë) rreth orës 00:45 ka ndodhur një vetaksident ku është lënduar një person.

Një person në fshatin Bllacë perderisa ishte duke drejtuar veturën e tij, ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës.

Si pasojë e vetaksidentit, i dyshuari ka pësuar lëndime trupore dhe pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

LEXO EDHE:  Policia: Zjarrvënia është vepër penale, qytetarët të kenë kujdes

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë

Të fundit