Bizneset Vende Pune Ofertat

U nënshkrua Kontrata për Projektin:” Stabiliteti socio-ekonomik…”

U nënshkrua Kontrata për Projektin:” Stabiliteti socio-ekonomik…”

26.12.2018 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Kryetari i Komunës së Suharekës z. Bali Muharremaj, kryetari i Shoqatës së Bisneseve në Suharekë, z. Shaqir Palushi dhe Valentin Hoxha, drejtor i Projektit, kanë nënshkruar sot kontratën për realizimin e Projektit ” Stabiliteti socio – ekonomik i komuniteteve etnike pakicë dhe shumicë në Kosovë”.

Projekt ky i cili financohet nga Engagement Global dhe në emër të Ministrisë federale Gjermane për Bashkëpinim dhe Zhvillim Ekonomik –BMZ.

Ky projekt do të zbatohet nga Fondacioni për Zhvillim të Qëndrueshëm ekonomik – PREDA Plus Kosovë dhe në partneritet me Arbeiter Samariter Bund – ASB, Gjermani. Siç parashihet në Kontratë, projekti synon të krijoj kushtetë qëndrueshme të jetesës dhe kushte më të mira socio-ekonomike për familjet e minoriteteve etnike pakicë dhe ato shumicë në Kosovë.

M-L Solution Call Center Brigada123,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
FURRA PIZZERIA KOSOVARJA2 Gastronomi Rr.Xhavit Syla Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende90 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë