Të shtëna me armë zjarri në Suharekë, policia sekuestron xhirimet e kamerave të shtëpisë

Të dielën në Stacionin Policor në Suharekë është raportuar se ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Sipas burimeve të SuharekaOnline bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes me urdhër të prokurorit të shtetit është bërë bastisje dhe se gjatë bastisje nuk është gjetur asgjë e dyshimtë.

Si dëshmi materiale janë sekuestuar DVR të kamerave të sigurisë të shtëpisë.

Rasti në polici është raportuar rreth orës 11:27.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.