Suharekë: Vjedhet vetura me targa vendore

Në raportin 24 orësh të policisë, dërguar mediave, është raportuar se me 27.08.2020 në Suharekë është vjdhur një veturë e cila ishte e konfiskuar.

Ankuesja (femër) ka raportuar se është vjedhur kamioni me targa vendore i cili ishte i konfiskuar dhe vendosur shiriti konfiskues, kamioni ishte pronë e debitorit.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 13:30 në Suharekë.

Policia gjithashtu ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.