Suharekë: Vdekje e dyshimtë, gjendet një femër pa shenja jete

Suharekë: Vdekje e dyshimtë, gjendet një femër pa shenja jete
Çlirim Gashi

13.01.2020 / Suhareka

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se në Komunën e Suharekës një femër është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj.

Dje me datën 12 janar 2020 rreth orës 18:15 është raportuar se është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj viktima femër K/Shqiptare.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e saj.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit