Suharekë, ushtroi dhunë dhe kanosi babain e tij, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje

Një rast i dhunës në familje dhe kanosjes është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

14.01.2022 / Suhareka

Suharekë, ushtroi dhunë dhe kanosi babain e tij, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje
Foto: Grief

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i njëjti duke prishur disa orendi brenda shtëpisë kishte ushtruar dhunë dhe kanosur verbalisht babain e tij viktimën mashkull kosovar.

I dyshuari është dërguar për kontroll në repartin e Neuropsikiatrisë.


Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 14:20, në Suharekë.

Ndërsa, pas përfundimit të kontrollës në këtë repart, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Suharekë 13.01.2022 – 14:20. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i njëjti duke prishur disa orendi brenda shtëpisë kishte ushtruar dhunë dhe kanosur verbalisht babain e tij viktimën mashkull kosovar. I dyshuari është dërguar për kontroll në repartin e Neuropsikiatrisë, pastaj me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *