Suharekë: Ngasësi i veturës godet një këmbësore

Të hënën në Stacionin Policor në Suharekë është raportuar për një aksident trafiku.

Sipas infromacioneve që ka SuharekaOnline thuhet se dje (e hënë) rreth orës 17:30 në Suharekë, një person përderisa ishte duke lëvizur me makinën e tij e ka goditur një këmbësore.

Si pasojë e goditjes viktima ka marrë lëndime trupore dhe pastaj ka marrë trajtimin mjeksor ku edhe është liruar për në shtëpi.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.