Suharekë: Aksident trafiku mes një veture dhe një traktori, lëndohen 5 persona

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së dielë në Stacionin Policorë në Suharekë është raportuar një aksident trafiku ku është përfshirë një vetur dhe një traktor.

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së dielë rreth orës 22:50 në Suharekë ka ndodhur një aksident tarfiku mes një veture dhe një traktori ku si pasojë e aksidentit janë lënduar 5 persona, njofton SuharekaOnline.

Të aksidentuarit kanë pranuar tretman mjeksor dhe më pas janë liruar për në shtëpi thuhet në njoftimin e policisë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.