Shirokë: Ngasësi i veturës godet një këmbësor

Policia e Kosovës ka njoftuar se mengjesin e së premtës në statcionin policor në Suharekë është raportuar se ngasesi i veturës ka goditur aksidentalisht një këmbësor në Shirokë.

Sipas raportit të policisë për SuharekaOnline është bërë e ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 07:00 të premtën.

Policia bënë të ditur se ngasesi i veturës nga pakujdesia aksidentalisht ka goditur një këmbësor, i cili ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.